Авторозборка Ауді ТТ в Києві

Незважаючи на те, що машина була побудована на шасі і з застосуванням вузлів "народного автомобіля" Volkswagen Golf, утримання, обслуговування, а тим більше ремонт Audi TT ніколи не були дешевими. Це тільки погіршувалося особливостями експлуатації швидкого авто, а також станом наших " напрямків". Більшість з яких назвати повноцінними дорогами, просто не можна. Тому більшість власників Ауді ТТ, якщо машина не на гарантії, всіляко намагаються заощадити. При цьому не бажаючи поступатися з якістю автомобілів, які стали еталонними.

Тому для всіх тих, хто звик для своєї машини купувати тільки найкраще, більше 15 років в столиці працює наш магазин Партс-Київ. Кожен клієнт, хто звернувся на нашу авторозборку Audi TT , отримує тільки найкращі:

  • Якість. Всі деталі, що продаються в нашому магазині, повністю оригінальні, безпосередньо зняті з автомобілів. У вас не виникне проблем, що якась не підходить, або не відповідає вашій Ауді.
  • Асортимент. Найбільший, широкий як на серійні купе або кабріолети, так і на спеціальні версії. У нашій пропозиції є не тільки бувші у використанні вузли та деталі, зняті при розборці з Audi TT , але і нові: оригінальні чи ні частини для цього авто.
  • Ціну. У нас немає посередників, а основний критерій для абсолютної більшості деталей з нашої пропозиції: "самі зняли-самі продали". Тому ремонт машини навіть після серйозного ДТП, буде коштувати цілком адекватних грошей.
  • Установку. Крім безпосередньої авторозборки Audi TT, ми пропонуємо послуги з монтажу всього того, що ви придбали в нашому магазині: від фільтрів або датчиків, до мотора, КПП або елементів підвіски.
  • Доставку. По Києву можливий тільки самовивіз з магазину, якщо ви вирішили встановлювати деталі або вузли не на наших СТО. Тоді як по всій Україні, доставка здійснюється транспортними компаніями. Навіть в найвіддаленішому куточку країни, де є представництво, ви в найкоротші терміни отримаєте все те, що вибрали.
  • Розташування магазину. Їх тепер два: на правому і лівому березі Києва. Ви можете підібрати той, що зручніше: ціни в них однакові, так само як обслуговування або асортимент.
  • Діагностику. Повну, чесну, максимально точну: ви можете дізнатися все необхідне при покупці ненового автомобіля, або спрогнозувати майбутні витрати, враховуючи вік і знос вашої Ауді ТТ. З огляду на особливості експлуатації цього автомобіля, проходити її потрібно регулярно: так ви уникнете багатьох розчарувань і значних витрат.
  • Безкоштовні консультації. У наших магазинах працюють менеджери з багаторічним досвідом роботи. Вони не тільки проконсультують вас по машині, а й дадуть ряд корисних, дуже слушних порад.

    Але в який би з наших магазинів, ви не звернулися, завжди знайдете саме те, що потрібно. На нашій розборці Audi TT є все для цього авто, і навіть трохи більше: ви можете переконатися в цьому самі. Просто зателефонуйте: проблеми набуття деталей або запчастини для цієї машини, у вас не буде.

Показати повністю
Запчастини
 Audi

Розборка Ауді ТТ

TT

У продажу нові та б/в запчастини ТТ 1998-2010 років

Не всі товари внесено в онлайн каталог — звоніть! В наявності на двох власних складах як оригінальні, так і неоригинальні деталі.

Категорії та фільтри
Пропонуємо Вам

услуги СТО

Якість обслуговування

abuse

Ми завжди дбаємо про наших клієнтів. Якщо вас щось не влаштувало в обслуговуванні, ви можете повідомити про це:

ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

Витратні матеріали

масла

Ви можете придбати у нас автомобільні мастила та інші витратні матеріали.